O nas

logo allegro

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BOKRIS

Krzysztof Beczek

ul. St. Batorego 27E

59-930 Pieńsk

woj. dolnośląskie

REGON: 022066660

NIP 6151094048

email: admin@mojadrogeria.eu

www.mojadrogeria.eu

 

 

Witam serdecznie

Miło jest mi Państwa powitać w moim sklepie.

Obecnie prowadzenie działalności gospodarczej nie jest łatwe, jednakże hołduję zasadzie, że najważniejszy jest zadowolony klient.

Posiadam w ofercie towar pochodzący ze sprawdzonego i pewnego rynku hurtowego naszego zachodniego sąsiada.

Sprzedawany towar jest nowy, sprawdzony oraz gatunkowo i jakościowo spełnia najwyższe standardy.

Sprzedaż internetowa budzi częste obawy związane szczególnie ich bezpieczeństwem. Spełniamy w tym zakresie obowiązujące standardy. Nasze zbiory danych osobowych zostały zarejestrowane w GIODO. Z firmą IQ.PL posiadam zawartą umowę na współpracę i zapewnienie należytego bezpieczeństwa przechowywanych danych osobowych oraz realizowanych transakcji. Połączenie internetowe przy przetwarzaniu danych osobowych zabezpieczone jest certyfikowanym połączeniem SSL.

Kolejnym krokiem dla zapewnienia należytej obsługi jest fakt zawarcia umów ze znanymi i sprawdzonymi firmami kurierskimi. Współpracuję z Pocztą Polską oraz firmą GLS, które to funkcjonują na naszym rynku od wielu lat i gwarantują profesjonalny transport przesyłek. Nie ukrywam, że ze względów bezpieczeństwa nie wysyłam przesyłem pocztowych-ekonomicznych. Chcę mieć pewność, że towar dostarczony zostanie w 100%, sprawny i nieuszkodzony.

Wiadomym jest, że forma płatności za dokonane zakupu internetowe jest istotnym i bardzo ważnym elementem. Akceptujemy wszelkie możliwe formy zapłaty. Współpracuję z serwisem płatności internetowych TRANSFERUJ.PL, który gwarantuje bezpieczeństwo i pewność płatności. Dodatkowo możliwa jest bezpośrednia wpłata na nasz rachunek bankowy. Jeżeli ktoś nie chce skorzystać z tych form płatności to istnieje możliwość zapłaty dopiero przy odbiorze przesyłki.

Liczę się bardzo z Państwa opinią stąd też kolejnym istotnym elementem funkcjonowania sklepu jest możliwość wystawiania swoich subiektywnych komentarzy. Są dla mnie to narzędzia do udoskonalania wzajemnych relacji jak też źródłem informacji o samym sklepie jak i oferowanych produktach.

Liczę, że Państwo zaufają mojej osobie a ja będę w stanie spełnić oczekiwania w zakresie realizacji interesujących Was produktów.

Jestem do Państwa dyspozycji zarówno na stronie sklepu jak i na prywatnym koncie portalu społecznościowego Facebook.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zakupów.

Krzysztof Beczek

{literal}